Teknoloji

Football Manager 2024 Açıklandı! Kasım ayında geliyor

SEGA ve Sports Interactive, yönetim serisinin yeni oyununu duyurdu. Futbol Menajeri 2024, Android ve iOS tabanlı cihazların yanı sıra PC (Epic Games Store, Microsoft Store ve Steam), PlayStation 5, Switch, Xbox One ve Xbox Series için 6 Kasım 2023 tarihinde satışa sunulacak. İlk gün PC ve Xbox Game Pass kütüphanesine eklenecektir.


İlginizi Çekebilir:  TMNT: Mutant Mayhem Açıklandı


Football Manager 2024 Geliyor

Şu anda ön siparişe sunulan oyunu PC, PlayStation 5, Xbox One ve Xbox Series’te %10 indirimle satın alabilirsiniz. Bu fırsattan yararlanmak için PlayStation 5 kullanıcılarının PlayStation Plus abonesi olmaları gerekmektedir. PC kullanıcıları ön sipariş vermeleri halinde iki gün erken erişime sahip olacaklar.

Serinin yeni oyununda başarıya giden yolda kulübümüzü tamamen yaratabilecek, planlayabilecek ve ince ayar yapabileceğiz. İster doğrudan zafere ulaşalım ister kulübü sıfırdan yaratalım, güçlü bir mücadele bizi bekliyor olacak. Football 2023 oyununu oynamış oyuncular varsa mevcut mesleklerini Football Manager 2024 oyununa aktarmaları mümkün olacaktır.

SEGA ve Sports Interactive’in konsol sürümüne ilişkin verdiği bilgilere bakılırsa PlayStation 5 konsolunun DualSense kumandasının sunduğu avantajlardan yararlanılacak.

Taktik tahtasında modern sistemler ve pozisyona ilişkin gelişmiş yeniliklerle zafere yol çizeceğimiz Football Manager 2024, aynı zamanda transfer piyasasını ustalıkla yöneterek tarafımızı şekillendirecek yeni sistemleri kullanma ve güçlü bir takım oluşturma fırsatı da sunacak. hedeflerimize ulaşmak için. Ayrıca antrenman sahasında oyuncularımızın seviyelerini geliştirip şampiyonluk için zihniyet ve grup çalışması sağlayacağız. Ayrıca maçtan maça oyuncu ve top hareketlerinde de iyileşmeler göreceğiz.

Konsol versiyonunda eski oyundan yeni oyuna mesleğimizi aktarmanın yanı sıra sıfırdan bir mesleğe başlamamız da mümkün. Ayrıca yetenek avcılarımızın becerilerini en üst düzeye çıkararak Football Manager veri tabanından değerli isimleri takımımıza ekleyebileceğiz veya altyapıdaki oyuncularımızı dünya standartlarında yeteneklere dönüştürebileceğiz.

Son olarak konsol versiyonunda üç farklı çevrimiçi modla arkadaşlarımıza karşı oynayabileceğiz: Versus, Fantasy Draft ve Online Career.

Football Manager 2024 Fiyatı

bilgisayar

  • Microsoft Mağazası – 809,10 TL
  • Buhar – 809,10 TL

Oyun istasyonu

  • PlayStation 5 – 899 TL (PlayStation Plus ile 809,10 TL)

Xbox

  • Xbox One – 809,10 TL
  • Xbox Serisi – 809,10 TL

haberkurucasile.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu