Yaşam

‘Welcome to Derry’: HBO Max tarafından onaylanan ‘IT’ dizisinin ön bölümü

DUVAR Stephen King’in 1986 tarihli aynı adlı romanından uyarlanan “IT” (O)’nun ön bölümü olan “Welcome to Derry”, HBO Max’ten resmi onay aldı. Jason Fuchs, dizinin senaryosunu yazacak. “IT: Part One” ve “IT: Part Two” sinemalarının yönetmeni Andy Muschietti ve Barbara Muschietti, dizinin yürütücü yapımcılığını üstlenecek. Brad Caleb Kane, Fuchs’a yardımcı dizi sorumlusu olarak eşlik edecek ve yapımcılığını Warner Bros. Televizyon üstlenecek.

Ranini’nin haberine göre, 2017’de vizyona giren “IT: Part One”dan önce geçen “Welcome To Derry”, küçük çocukların ürkmeye başladığı bir dönemde, bir grup arkadaşın Pennywise adlı cani bir palyaçoyla karşı karşıya gelmesini konu alacak. yok olmak. İkiye bölünecek bir formda anlatılacak olan hikayede karakterlerin orta yaşlı halleri de ekranda yer alacak.

1990’da vizyona giren iki “IT” filmi ve 2017 ve 2019’da Tim Curry’nin oynadığı bir mini dizi uyarlaması gişede 1,1 milyar dolar hasılat elde etti. Filmlerde rol alan Bill Skarsgård’ın dizide Pennywise’ı oynayıp oynamayacağı bilinmiyor. (KÜLTÜR SANAT HİZMETİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu