Haber

Karabağlar Belediyesi Spor Kursları Devam Ediyor

Karabağlar BelediyesiÇocuklara, gençlere ve yetişkinlere yönelik düzenlenen sporKurslar 16 spor tesisinde 14 branşta devam ediyor.

Futbol 07-15 yaş arası Basketbol, ​​Voleybol, Tenis, Tekvando, Karate kursları; Bocce, Güreş, Halk Oyunları-Ritim kursları 10-15 yaş grubuna yönelik olup; 05-09 yaş arası jimnastik kurslarına katılabilir; 17 yaş üstü yetişkinler de Aerobik, Zumba, Halk Dansları, Boccia ve Tenis kurslarına kayıt yaptırabilirler.

Kurslara kayıtlar spor merkezlerinde yapılır; Bahis hakkında detaylı bilgi, Karabağlarbelediye SporHalkla İlişkiler Müdürlüğü’nün 414 79 01 ve 414 78 18 numaralı telefonlarından ulaşılabilir.

Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu, gençlerin spor yapmasının önemine değinerek, “Spor yapan gençler fit bir vücuda sahip olurken aynı zamanda kötü alışkanlıklardan da uzak duruyorlar. Belediye olarak gençlerimizi spor yapmaya teşvik ediyoruz. Ayrıca İzmir’in en büyük spor yatırımlarından biri olan Atatürk Gençliği’nin “Spor Merkezimizin inşaatı da hızla ilerliyor. Bu örnek tesis tamamlandığında çocuklarımızın ve gençlerimizin buluşma noktası olacak” dedi.

Kaynak: ANKA / Spor

murgul-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu