Haber

Aydın Büyükşehir Belediyesi, Başkan Özlem Çerçioğlu’nun hizmet odaklı belediyecilik anlayışıyla şehrin her noktasında çalışmalarını sürdürüyor.

Fen İşleri Daire Başkanlığı Yol Yapım ve Bakım Şube ekipleri Kuşadası İkiçeşmelik Caddesi’ni baştan sona yenileyerek vatandaşların kullanımına sundu.

Büyükşehir, yol yapım çalışmalarını planlı, hızlı ve analiz odaklı sürdürmekte ve perde arkasında çalışmalarını tamamlamaktadır. Gruplar, Kuşadası İkiçeşmelik Caddesi’nde hızlı çalışmaları ile kısa sürede yolu vatandaşların hizmetine açtı. Alt ve üst yapı çalışmalarının tamamlanmasının ardından yol hatlarının çizildiği İkiçeşmelik Caddesi trafiğe açıldı.

Aydın halkı Büyükşehir Belediyesi’nin hizmetlerinden oldukça memnun.
Kent genelinde eş zamanlı olarak yürütülen çalışmalarla yolları yenilemeye devam eden Büyükşehir Belediyesi, çalışmalarını kısa sürede bitirerek vatandaşların hizmetine sunuyor. Vatandaşlar, yapılan hizmetlerden dolayı Çerçioğlu’na teşekkür etti. Çerçioğlu, “İlimiz genelinde yol yapım ve yenileme çalışmalarımızı eş zamanlı olarak sürdürüyoruz. Vatandaşımızın her şeyin en iyisine layık olduğunu bilerek yatırımlarımıza devam edeceğiz.”

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

haber-dilovasi.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu