Ekonomi

“Ülkemizi daha ileriye taşıyacağız”

Metin Güler /Eskişehir Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı

Büyük cumhurbaşkanımız Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün önderliğinde kurulan Cumhuriyetimiz, ticaretten sanayiye, eğitimden tarıma atılan dev adımlarla bu günlere ulaşmış ve böylece ülkemiz muasır medeniyetler seviyesine ulaşmıştır. Eskişehir Ticaret Odası olarak önümüzdeki yıllarda ülkemizin 100 yılda elde ettiğinden çok daha fazlasını başaracağına, Türkiye’nin ekonomisiyle, savunma sanayisiyle, turizmiyle, tarımıyla dünyanın ilk 10 ülkesi arasında yer alacağına inanıyoruz. .

Kahramanlarımızı anıyoruz. Eskişehir Ticaret Odası olarak bu amaçla sayısı 18 bine ulaşan üyelerimizle birlikte çalışıyoruz; Eskişehir ekonomisine ve ülkemizin geleceğine değer katıyoruz. Eskişehir’in Türkiye’nin geçmişinde ve geleceğinde değerli bir yeri olduğunu çok iyi biliyor; Bu bilinçle şehrimizin geleceğini inşa etmek, katma değerli üretimi artırmak, ticaret ve sanayiyi geliştirmek, hizmet sektörünü genişletmek için yeni projelere imza atıyoruz.

Eskişehir Ticaret Odası olarak hem ülkemizin hem de şehrimizin ekonomisini geliştirmek, refah düzeyimizi yükseltmek, üye işletmelerimizi büyütmek için kararlılıkla çalışmaya devam edeceğiz. Bu duygu ve niyetlerle Cumhuriyetimizin kuruluşunun 100. yılını gurur ve coşkuyla kutluyor; Başta Cumhuriyetimizin Kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, ülkemizin bu günlere gelmesinde emeği geçen tüm kahramanlarımızı saygı ve minnetle anıyoruz.

haber-camlihemsin.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu