Haber

Çinli Uçak Üreticisi Ülkenin Kuzeybatısındaki Köyde Kırsal Canlanmaya Katkıda Bulunuyor

Bir havacılık şirketi, kuzeybatı Çin’de bir zamanlar yoksulluk olan bir bölgede yoksulluğu azaltmak ve kırsal canlanmayı ilerletmek için üzerine düşeni yapıyor.

C919 büyük yolcu uçağının geliştiricisi olan COMAC, on yılı aşkın bir süredir Ningxia Hui Özerk Bölgesi’ndeki Xiji ilçesine ikili yardım sağlıyor.

Şirket, gelir ve iş fırsatları yaratan yerel bir fabrikaya ileri teknolojiler ve iyi hazırlanmış bir yönetim sistemi getirdi.

SES 1 (Çince): COMAC tarafından finanse edilen fabrikanın yöneticisi GAO ZHIHONG:

“COMAC, atölyemize gelişmiş üretim hatları kurarak ve üretim sürecimizi büyük ölçüde standartlaştıran ‘6S’ üretim yönetim sistemini başlatarak üretim avantajlarını tam olarak sağlıyor.”

SES 2 (Çince): Wang Dongling, COMAC tarafından finanse edilen çalıştayın çalışanı:

“Bölgede ikamet ediyorum. İşsizdim. Bu fabrikaya 3 yıl önce geldim. Maaşım 2000 yuan (yaklaşık 294,8 ABD Doları). Üstelik evime yakın çalıştığım için de bakabiliyorum. ailem. bu işi seviyorum.”

COMAC ayrıca daha fazla avantaj elde etmek için yerel eserleri pazarlamak ve markalar oluşturmak için de çalışır.

SES 3 (Çince): LI LIN, COMAC’ın Uçuş Test Merkezi Bölüm Müdür Yardımcısı:

“COMAC, 2012’den beri Xiji ilçesine çifte yardım sağlıyor. COMAC Xiji Kültür ve Yaratıcılık Merkezi’ni kurduk, böylece en yaygın öğelerle yeni işler geliştirmeye yardımcı olmak için kaliteli yatırım başlattık. Ayrıca, yerel tarımsal eserlere daha fazla katma değer getirmek ve daha fazla insanı çekmek. Bunları yerel bir kültür ve turizm markasıyla birleştirerek halka tanıttık.”

Xinhua Haber Ajansı muhabirleri Yinchuan’dan bildirdi. (XHTV)

haberyenisehir.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu